Solární stojací lampa z ratanu

Kód: 102073
4 hodnocení
Značka: Esotec
519 Kč
do 14 dnů

LED světlo klasického designu


Tato 50 cm vysoká solární stojací lampa zaujme svým nadčasovým ratanovým vzhledem. Skvěle se tedy hodí ke tkanému zahradnímu nábytku. Klasický design kombinuje tradici a modernost, použitý materiál dokazuje jeho odolnost.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
PORADÍME S VÝBĚREM
SKLADEM U NÁS

Detailní popis produktu

Tmavě hnědý plastový pletený pásek je odolný vůči povětrnostním vlivům. Na spodní a horní desku ručně pleteného kovového rámu je také použit plast odolný proti UV záření.

Solární a dekorativní

Krystalický solární modul je integrován do krytu zahradního světla »Rattan«. Osvětlený sluncem nabíjí NiMh baterii nainstalovanou pod ním. Dopřejte proto lampě »Rattan« slunné místo pro nejlepší možnou funkci!

Polohovatelné na pevný nebo měkký podklad

Díky důmyslnému designu můžete LED světlo »Rattan« umístit téměř kamkoli. Na měkký povrch jednoduše použijte jako držák dodávaný zemní bodec. Chcete-li jej připevnit například na terasu, můžete základnu světla bez nářadí sejmout, namontovat pomocí vlastních šroubů a světlo opět jednoduše připevnit.

Sluneční světlo se stává LED světlem

Uvedení stojací lampy do provozu je ještě jednodušší – není potřeba žádná elektroinstalace. Pokud je jeho vestavěná baterie nabitá sluncem, »Rattan« se automaticky zapne, jakmile se večer setmí.

Plně nabitá baterie umožňuje až osm hodin svícení. Když je baterie vybitá nebo když se znovu rozsvítí, automaticky se vypne. Když zasvítí slunce, »Rattan« se začne znovu nabíjet.

Generované LED světlo má příjemně teplou barvu; na všech čtyřech stranách svítí bez odlesků.

Technické specifikace

  • Doba svícení: až 8 hodin
  • Krystalický křemíkový solární panel 140 mWp
  • Baterie: Mignon (AA) NiMh 1,2 V/500 mAh (vyměnitelná)
  • Teplá bílá LED: 3 500 K
  • Stupeň krytí: IP 34
  • Třída ochrany: III
  • Rozměry: cca 500 x 90 x 90 mm (V x Š x H, bez broušeného hrotu)
  • Hmotnost: cca 715 g (bez broušeného hrotu)

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární osvětlení
Záruka: 2 roky