Solární fontána Esotec NAPOLI

Kód: 101773
4 hodnocení
Značka: Esotec
ZDARMAZDARMA
Solární fontána Esotec NAPOLI
2 212 Kč
do 14 dnů

Solární pumpa Esotec Napoli je určena pro zahradní jezírka, s maximální výškou čerpání 1,3 metru a průtokem 600 litrů za hodinu. Pumpa je vybavena ochranou proti chodu na sucho a ochranou proti přetížení, což zajišťuje bezpečné a spolehlivé používání.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
PORADÍME S VÝBĚREM
SKLADEM U NÁS

Detailní popis produktu

Solární pumpa Esotec Napoli je moderní řešení pro zahradní jezírka, které využívá sluneční energii k pohánění. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají ekologický a energeticky úsporný způsob, jak oživit své zahradní jezírko atraktivním vodotryskem nebo fontánou.

Pumpa má maximální výšku čerpání 1,3 metru a průtok 600 litrů za hodinu, což ji činí vhodnou pro menší až středně velká jezírka. Je vybavena ochranou proti suchému chodu a přetížení, což zvyšuje její bezpečnost a životnost. K produktu patří také solární modul s napětím 17,5 voltu a ponorná pumpa, díky čemuž je instalace snadná a nevyžaduje složité elektrické zapojení.

Balíček obsahuje 4 prodlužovací trubky a 2 nástavce trysky, které umožňují různé varianty vodních efektů, od jednoduchého vodotrysku po složitější vodní hry. Díky 5metrovému kabelu je možné solární panel umístit na slunné místo, zatímco pumpu lze umístit přímo do jezírka.

Kompaktní rozměry (15,0 x 8,7 x 9,5 cm) a nízká hmotnost (0,54 kg) činí pumpu Esotec Napoli snadno přenosnou a flexibilní co do umístění. Tento produkt je ideální volbou pro každého, kdo chce přidat do své zahrady ekologický a esteticky přitažlivý prvek bez nutnosti připojení k elektrické síti​.

TUTO FONTÁNU MŮŽETE OBJEDNAT I BATERIÍ : Solární zahradní fontána Esotec Napoli LED

Solární panel specifikace

  • výkonný krystalický solární panel 10W
  • jmenovité napětí 17V

Čerpadlo specifikace

  • čerpadlo s elektronickým pohonem
  • 4 čerpadlové trubky(85mm), 2 různé tryskové články(3 typy fontán)
  • čerpací výkon max. 600 l/h
  • vede vodu až do 1,3 m ( jako vodní čerpadlo)
  • výkon 7W
  • 5 m dlouhý propojovací kabel

Zde se můžete podívat, jak výrobek funguje (NAPOLI LED s osvětlením)

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární fontány
Záruka: 2 roky